TESLİMAT VE İADELER HAKKINDA

Anasayfa : TESLİMAT VE İADELER HAKKINDA

Studio Diflorance tasarımlarında kesme çiçek, kuru ve şoklanmış çiçekler veya saksı bitkileri kullanılmaktadır.

Kullandığımız çiçek türleri ürün detay bilgilendirme kutucuklarına mutlaka eklenmektedir.

Buketler ve çiçek kutularında kullanılan çiçekler en taze halleri ile sunulabilmeleri için teslim tarihinden 2-3 gün öncesinden alınan sipariş üzerine düzenlenerek sadece İstanbul içine teslim edilebilmektedir.

Canlı salon bitkisi düzenlemeleri ve teraryumlar topraklı düzenlemeler olmaları nedeni ile sadece İstanbul içine teslim edilecek olan ve yine teslim tarihinden 2-3 gün öncesinde yapılan siparişler kabul edilmektedir.

Kuru ve şoklanmış çiçeklerin kullanıldığı koleksiyonlarımızda yer alan tasarımlar ise yine sipariş üzerine düzenlenerek İstanbul içine en geç 2 gün, diğer illerimize en geç bir hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Acil teslimat gerektiren siparişler için mutlaka telefon ile teyit alınması gerekmektedir.

Kuru ve şoklanmış çiçekler ile yapılan düzenlemelerimiz dahil ürünlerimizin fiyatlarına KDV ve gönderim ücretleri dahildir.

Özelleştirme istenen ürünler ile ilgili firmamız ile iletişim kurulması gerekmektedir. Özelleştirilen ürün için gönderim yapılmadan önce müşterimiz ile  ürünün son hali için fotoğraf gönderilerek onay alınır. Tasarımlarımız alınan onaya istinaden yola çıkmaktadır.

Özelleştirme talep edilmeyen ürünler için mağaza görsellerinde yer alan ürünün birebir kopyası üretilerek gönderim yapılacaktır.

Tasarımlarımızın nakil ve teslimat aşamasında zarar görmesi halinde ürünün teslim alınmayarak telafi, iade ve değişim işlemleri için mutlaka telefon ile geri dönülmesini rica ederiz.