Orange Flower

BIZ KIMIZ

Son tahminlere göre dünya nüfusu son 10 yılda 1 milyar artarak 7.8 milyara ulaştı. Yani bu güzel dünyamızda 7.8 milyar farklı parmak izi var. Milyonlarca yıl öncesinden taşıdığımız genlerimiz her birimizi parmak izlerimiz ile farklılaştırıyor. Ama bizi bir diğerimizden ayıran sadece parmak izlerimiz değil. Yaşanmışlıklar ile şekillenen beğeni, zevk ve tercihlerimiz ihtiyaçlarımızı şekillendiriyor. İşte tam da bu nedenle 2017 yılının Kasım ayında Studio Diflorance hayalimizi hayata geçirirken sloganımızı belirledik. Çiçekçi değil çiçek tasarım atölyesi olacak ve


“Farklı İnsanlar İçin Farklı Çiçekler” 

tasarlayacaktık. Bunun için neler mi yaptık? Çiçek düzenleme teknikleri ile ilgili eğitim aldık almasına…Ama ruh olmadan teknik tek başına yeterli olmaz dedik. Dünya üzerinde ruhu çiçeğe değen ve tasarımlarını aşk ile yapan farklı kültürlerden çiçek tasarımcılarımızın tasarımlarından bir parça ilham aldık örneğin. Sonra kendi ruhumuzdan da bir tutam aşk üfledik ve sizlere mevsim çiçeklerine göre güncellediğimiz mağazamız üzerinden sipariş verebileceğiniz güzel koleksiyonlar hazırladık.

Ama siz yine de mağazadakiler yetmez “ille de tek olsun” diyenlerdenseniz ve çiçeğinizde sizin rüyalarınızın renkleri ile şekillenecek artizan tatlar bulmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

İletişim